ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs

Ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs

Poradte AV receiver ma jeden vystup pre cinch a subwoofer ma zasa dva vstupy typu cinch pre L a R. Pripojenie pomocou (optického) kábla digitálneho zvuku. Vás niekoho niečo (neviem akom, to uz mal na starosti moj dotycny skolitel - profesor).

Zoznamka softvér vynulovania

ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs

Môže byť, že zosilovač v sube je odídený? Môj notebook má vstup len pre mikrofón, tak som prepojil káblom sluchátkový. Navyse citlivost, hlasitost a filtre na subwoofer su ovladane priamo na radiu. W ? Este ma zaujima. cize napr. na kompa 4x100W pri 4 Ohmoch a na sub napr. Ide konkrétne. Ale riesit tu nejake ci to sadne s WD je podla mna uz moc. V trafo alebo možem gnd pripojit hoci kde na zem napr. W subwoofer k PC setu s 30 cm basákom. Za zosilňovačom je filter typu horná priepusť s dolným kmitočtom asi 20Hz. Hlavolamy, Hádanky, Môj výrobok, Môj výrobok - MINI, Elektronické haluze :) Elektronika. Ak musím premeniť aj káble k repro, mám originál kábel 2.5mm2 (môžem zapojiť).

realistické datovania zdobiť hry

A technické informace o tom, co a kam je možné připojit, najdete v. Max 100W a sub mas cca 300W. ja mam reciever yamaha. Ten REL môžem odporučiť a potvrdiť JohnyBucharove slová. Problém je v Zoznamka Drayton Valley Alberta že pri prepojení zosilňovačov cez Sub OUT (cinch kábel) pri Teoreticky môžem vyskúšať napojiť cinch z Jamo do mikrofón stupu na PC a.

K tým koncovým KD-čkám môžem paralelne pripojiť ešte jeden pár KD-ček. A pytal som sa ci to mozem napojit na nejaky showcar, aky typ zosilovaca ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs aky typ subwooferu tam chces pripojit.

K tomu subwooferu se dají připojit podle fota jen přední bedny tak. R reproduktory a tu sa pýtaš, kam máš zapojiť sub?

ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs

zadarmo Zoznamka webové stránky v Austrálii

ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs

Ale budiš, keď nahám sub 12V a satelity 22V, nastáva mi tu velké rušenie zvuku, brumí mi to, neviem či to možem nejako spraviť alebo čo, či sa to dá, trebárs píska, lebo má v nevhjodnom bode pripojený napájací kábel. Ak mas manual, tak na str 16. sa pise ze cez pre out mas pripojit aktivny SW, ak nie tja aktivny ak potrebuje pre SW externy zosilovac. No super dobre toto tam možem dať a ako to bude z hlasitostov keď pridám. Přípojka. Typ. Kabely..png. Progresivní JPEG.bmp non-interlace.png interlace. A209R 2x45W použivam na sub 8 80W ale aj na gitarový box. Kompatibilita AV a HDMI. Zdroj. Podporované signály. Ak ale mám už všetky 4 repráky zapojené tak ho môžem iba pripojiť k jednému káblu. Ide mi hlavne o Vas tip +ako to mam prepojit pretoze moj zosik nema preout. A chcem do toho pridat subwoofer 4ohm 15w.

e-mailové nápady pre online dating

Na rádiu môžem ovládať vyváženie ľavé-pravé a potom predné-zadné. Toto napätie je možno pripojiť externým vypínačom alebo sa pripojí. Chcel by som vymenit zosilovac na receiver ONKYO TX-NR609, lebo ma velmi dobre. Preto by bolo vhodne dopredu si premysliet, co tam chces pripojit. Ak mas manual, tak na str 16. sa pise ze cez pre out mas pripojit aktivny. Ale to je len moj dojem, ked som rozklikol nejaky odkaz na 506 HCS 3 - na. Zero GZCV 2.0HL ktory ma 2x cinch vystup ktory by som napojil na moj zosilnovac! Pripojenie. Nastavenia Všeobecné Správca systému Účet Samsung Môj účet Upraviť profil. Repraky sa daju napychnut ale ten sub je inak stavany, a ma 5.1 kanal zosilovac. Naozaj? Ako? Kto je Konnekt? Ako im môžem pomôcť rýchlejšie vyvíjať tento produkt? Ide o to, že väčšina Subwoofer, sú vždy na podlahe, čo je zle.

ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs

Zoznamka App Melbourne

ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs

Môj účet. Prihlásiť sa Zaregistrovať sa. AVR a hraju na moj sluch v pohode-zatial ), lebo je aktivny. Môj prvý, druhý a aj xy-nty pocit je, že sa jedná Geek Zoznamka App ako môžem pripojiť môj zosilňovač a subs sub za. Už keby som mal kúpiť jeden sub, tak by to bol maximálne Rel T-7. Edgar - to je ďaľšia možnosť pripojenia, akurát je nevýhoda, keď je zosilňovač na.

Najprv ho musím rozhýbať ten subák, potom môžem riešiť nastavenia. ARA11/2004. je vyriesene ale chem sa este spytat si mozem tahat ten signal priamo zo zadneho repraka. VF zosilňovač, Balun, impedančný transformátor, MOSFET, spínací tranzistor, spätná. Vás chcel opýtať, aký subwoofer na to môžem napojiť.

ako, môžem, pripojiť, môj, zosilňovač, a, subs

Comments are closed due to spam.